KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499445
nr 1449 9445
Nutida konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:09:23
17/2 14:14:20
21/2 14:40:44